S.No
Adı ve soyadı 
Ünvanı 
Göreve Başlama Tarihi 
Görevden Ayrılış Tarihi 
1
Şevket ESEN 
Kaymakam 
1946
18.01.1951
2
F.Turgut SAYIN 
Kaymakam 
18.01.1951
22.12.1952
3
Sait ÖZTÜRK 
Kaymakam 
22.12.1952
01.06.1953
4
H.Ragıp UĞURAL
Kaymakam V. 
01.06.1953
04.08.1953
5
Kemal VURAL 
Kaymakam 
04.08.1953
12.11.1954
6
Vala KURTİZ
Kaymakam 
12.11.1954
22.03.1955
7
Y.Selim BIYIKTAY
Kaymakam V. 
22.03.1955
02.06.1955
8
Sebahattin ERTEKİN 
Kaymakam 
02.06.1955
17.01.1956
9
A.Sebahattin İNEL
Kaymakam 
17.01.1956
30.01.1957
10
Ahmet ÜNLÜ 
Kaymakam V. 
30.01.1957
10.03.1958
11
Sait ÖZTÜRK 
Kaymakam 
10.03.1958
22.08.1960
12
Hnihat ÇUBUKÇUOĞLU
P.Binbaşı 
22.08.1960
08.11.1961
13
Tuncay GÖKDAĞ
Kaymakam V. 
08.11.1961
06.08.1963
14
Nihat AÇIKALIN 
Kaymakam V. 
06.08.1963
05.04.1965
15
Yaman İZGİ 
Kaymakam 
05.04.1965
10.11.1966
16
Selahattin CANPOLAT 
Kaymakam 
10.11.1966
12.05.1969
17
A.Vahit ABBASOĞLU
Kaymakam V. 
12.05.1969
18.11.1969
18
Namık ŞEHERİ
Kaymakam 
18.11.1969
24.02.1971
19
İsmail ÇİLBURUNOĞLU
Kaymakam V. 
24.02.1971
16.06.1971
20
İlhan YÜCEL 
Kaymakam V. 
16.06.1971
27.07.1972
21
Celal KALE
Kaymakam 
27.07.1972
05.02.1976
22
T.Tamer AKALIN 
Kaymakam 
05.02.1976
14.04.1978
23
Murat YILDIRIM 
Kaymakam V. 
14.04.1978
30.09.1978
24
Mehmet KAHRAMAN 
Kaymakam 
30.09.1978
16.06.1980
25
Metin ALP 
Kaymakam 
16.06.1980
14.08.1981
26
Nevzat ERGÜN 
Kaymakam 
14.08.1981
20.07.1983
27
Fuat ERGÜN 
Kaymakam V. 
20.07.1983
01.11.1983
28
Nevzat ERGÜN 
Kaymakam 
01.11.1983
15.07.1985
29
Osman OKAY 
Kaymakam 
20.09.1985
13.09.1988
30
A.Osman KOCA 
Kaymakam V. 
16.02.1989
04.07.1989
31
Kadir KOÇDEMİR 
Kaymakam 
04.07.1989
15.11.1992
32
Zülkif DAĞLI 
Kaymakam V. 
26.11.1991
17.08.1992
33
Yener YÜKSEL 
Kaymakam 
17.08.1992
11.10.1993
34
Ömer KARAMAN 
Kaymakam 
27.10.1993
18.10.1995
35
Zekeriya GÜNEY 
Kaymakam V. 
13.11.1995
27.02.1996
36
İsmail USTAOĞLU 
Kaymakam V. 
28.02.1996
16.08.1996
37
Kenan ÇİFTÇİ 
Kaymakam 
23.09.1996
28.03.1997
38
Mustafa IŞIK 
Kaymakam V. 
28.03.1997
14.11.1997
39
Kenan ÇİFTÇİ 
Kaymakam 
14.11.1997
27.08.1999
40
Enver ERDEM 
Kaymakam 
13.09.1999
27.09.2002
41
C.Hüsnü KANSIZ 
Vali Yardımcısı 
27.09.2002
19.10.2003
42
Mustafa ÜNALDI 
Kaymakam 
19.10.2003
12.10.2005
43
C.Hüsnü KANSIZ 
Vali Yardımcısı 
12.10.2005
17.10.2005
44
Sami PINARAKAR 
Kaymakam 
17.10.2005
18.11.2005
45
C.Hüsnü KANSIZ 
Vali Yardımcısı 
18.11.2005
09.12.2005
46
Adem ÇELİK 
Kaymakam V.
09.12.2005
30.04.2006
47
M.Cihad FESLİHAN 
Kaymakam V.
30.04.2006
15.06.2006
48
Sami PINARAKAR 
Kaymakam 
15.06.2006
15.06.2006
49
M.Cihat FESLİHAN 
Kaymakam V. 
15.06.2006
03.07.2006
50
Oğuz ŞENLİK 
Kaymakam V. 
03.07.2006
25.08.2006
51
M.Cihat FESLİHAN 
Kaymakam V. 
25.08.2006
02.09.2006
52
Oğuz ŞENLİK 
Kaymakam V. 
02.09.2006
09.10.2006
53
M.Cihad FESLİHAN 
Kaymakam V. 
09.10.2006
30.03.2007
54
Cemal Hüsnü KANSIZ 
Vali Yardımcısı 
30.03.2007
02.04.2007
55
Esengül KORKMAZ 
Kaymakam  
02.04.2007
31.07.2010
56
Akın ZOR
Kaymakam V.
09.08.2010
31.10.2010
57
Mevlüt ŞEKERCİ
Kaymakam V.
01.11.2010
27.03.2011
58
Menderes TOPÇUOĞLU
Kaymakam V.
09.04.2011
18.09.2011
59
Eren ARSLAN
Kaymakam  
29.09.2011
18.08.2012
60
Abdullah KADIOĞLU 
Kaymakam
22.08.2012
13.09.2014
61
M.İkbal EŞKİ 
Kaymakam 
13.09.2014
23.03.2015
62
Enver Hakan ZENGİNCE
Kaymakam V.
25.03.2015
06.12.2015
63
Fatih TOPUZ 
Kaymakam V.
07.12.2015
05.03.2016
64
Hülya YAVUZ 
Kaymakam V.
06.03.2016
18.06.2016
65
Oğuz Cem MURAT
Kaymakam V.
18.11.2016
02.01.2017
66
Samet SERİN
Kaymakam V.
02.01.2017
30.10.2017
67
Barboros BARAN
Vali Yardımcısı 
30.10.2017
09.11.2017
68
Hüseyin Remzi KONAK
Kaymakam V.
09.11.2017
01.07.2018
69
Mehmet Yasin ERKAN
Kaymakam V.
02.07.2018
Devam Ediyor