Duyurular :
  - Valilik Genel Emri
 

İlçe Nüfus Müdürlüğü


   

Çetin ULUÇAY

Nufus Müdürü


1971 yılında Karabük'te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Karabük'te tamamladı. 1991 yılında Çankırı Meslek Yüksekokulundan mezun olduktan sonra 1993-1995 yılları arasında uzun dönem olarak askerlik hizmetini yaptı.  1996 yılında Karabük Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğünde memuriyete başladı. 03.11.2004 tarihinde İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne Personel Şefi olarak atandı. 2006 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. 09.04.2012 tarihinde Kastamonu Doğanyurt İlçe Nüfus Müdürlüğüne Nüfus Müdürü olarak atandı.  06.05.2013 tarihinde  İlçemizde Nüfus Müdürü olarak göreve başladı. Evli ve Lübe Nur, Sude Nur adında iki çocuk babasıdır.


 

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün tarihsel gelişimi, 1884 yılında Dahiliye Nezaretine bağlı olarak “Nüfusu Umumiye Müdüriyeti “ olarak kurulması ve yalnızca kişi bildirimine dayalı olarak ilk nüfus teskeresi verilmesi ile başlar. 1905 yılında yapılan ilk genel nüfus yazımı ile ilk nüfus kütükleri oluşturulmuştur.

Nüfus hizmetleri İçişleri Bakanlığına bağlı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. Kişinin doğumundan ölümüne kadar geçen süre içerisinde hukuki sonuç doğuran her türlü nüfus olaylarının aile kütüklerine işlenmesi sürecini içerir.

Bugün bütün il ve bunlara bağlı ilçelerde elektronik ortamda on-line olarak yürütülen bu hizmetlerde, vatandaşlarımıza güler yüzlü, çağdaş, etkin, süratli ve verimli hizmet sunma amaçlanmaktadır.

İlçemiz Nüfus Müdürlüğü Hükümet Konağının 4.katında (1) müdür, (4) VHKİ, (1) hizmetli ile iş ve işlemlerini yürütmektedir.


Ara


Üyelik


E-mail :
Parola :
  Beni Hatırla
  Parola Hatırlat | Üye Ol
 

Duyurular


  21.10.2014 16:16:00 Valilik Genel Emri
Tüm Duyurular

Anket


Eskipazar´ın sizce en önemli sorunu nedir?

Hava Kirliliği
Alt Yapı
Asfalt
Su
Trafik
Konut

Manşetler


 
       
       

Yönetim


- Kaymakam'ın Özgeçmişi
- Kaymakamlığın Tarihçesi
- Eski Kaymakamlar
- Protokol Listesi
- İlçe Belediyesi
- İl Genel Meclisi Üyeleri
- Muhtarlarımız

Müdürlükler


- İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü
- İlçe Nüfus Müdürlüğü
- İlçe SYDV
- İlçe Özel İdare Müdürlüğü
- İlçe Emniyet Müdürlüğü

Eskipazar


- Tarihi
- Antikkent
- Anıtkabir Taşı
- Değerlerimiz
- Vefat Edenler

Diğer Servisler


- Haberler
- İhaleler
- Fotoğraflar
- Videolar
- İletişim
       
 
Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi