Duyurular :
  - Valilik Genel Emri
 

Eski Kaymakamlar


   
No Adı ve soyadı  Ünvanı  Başlama Tarihi 

Ayrılış Tarihi 

1 Şevket ESEN  Kaymakam  1946 18.01.1951
2 F.Turgut SAYIN  Kaymakam  18.01.1951 22.12.1952
3 Sait ÖZTÜRK  Kaymakam  22.12.1952 01.06.1953
4 H.Ragıp UĞURAL Kaymakam V.  01.06.1953 04.08.1953
5 Kemal VURAL  Kaymakam  04.08.1953 12.11.1954
6 Vala KURTİZ Kaymakam  12.11.1954 22.03.1955
7 Y.Selim BIYIKTAY Kaymakam V.  22.03.1955 02.06.1955
8 Sebahattin ERTEKİN  Kaymakam  02.06.1955 17.01.1956
9 A.Sebahattin İNEL Kaymakam  17.01.1956 30.01.1957
10 Ahmet ÜNLÜ  Kaymakam V.  30.01.1957 10.03.1958
11 Sait ÖZTÜRK  Kaymakam  10.03.1958 22.08.1960
12 Hnihat ÇUBUKÇUOĞLU P.Binbaşı  22.08.1960 08.11.1961
13 Tuncay GÖKDAĞ Kaymakam V.  08.11.1961 06.08.1963
14 Nihat AÇIKALIN  Kaymakam V.  06.08.1963 05.04.1965
15 Yaman İZGİ  Kaymakam  05.04.1965 10.11.1966
16 Selahattin CANPOLAT  Kaymakam  10.11.1966 12.05.1969
17 A.Vahit ABBASOĞLU Kaymakam V.  12.05.1969 18.11.1969
18 Namık ŞEHERİ Kaymakam  18.11.1969 24.02.1971
19 İsmail ÇİLBURUNOĞLU Kaymakam V.  24.02.1971 16.06.1971
20 İlhan YÜCEL  Kaymakam V.  16.06.1971 27.07.1972
21 Celal KALE Kaymakam  27.07.1972 05.02.1976
22 T.Tamer AKALIN  Kaymakam  05.02.1976 14.04.1978
23 Murat YILDIRIM  Kaymakam V.  14.04.1978 30.09.1978
24 Mehmet KAHRAMAN  Kaymakam  30.09.1978 16.06.1980
25 Metin ALP  Kaymakam  16.06.1980 14.08.1981
26 Nevzat ERGÜN  Kaymakam  14.08.1981 15.07.1985
27 Osman OKAY  Kaymakam  20.09.1985 13.09.1988
28 Kadir KOÇDEMİR  Kaymakam  04.07.1989 15.11.1992
29 Zülkif DAĞLI  Kaymakam V.  26.11.1991 17.08.1992
30 Yener YÜKSEL  Kaymakam  17.08.1992 11.10.1993
31 Ömer KARAMAN  Kaymakam  27.10.1993 18.10.1995
32 Kenan ÇİFTÇİ  Kaymakam  23.09.1996 28.03.1997
33 Kenan ÇİFTÇİ  Kaymakam  14.11.1997 27.08.1999
34 Enver ERDEM  Kaymakam  13.09.1999 27.09.2002
35 C.Hüsnü KANSIZ  Vali Yardımcısı  27.09.2002 19.10.2003
36 Mustafa ÜNALDI  Kaymakam  19.10.2003 12.10.2005
37 Sami PINARAKAR  Kaymakam  17.10.2005 15.06.2006
38 Adem ÇELİK  Kaymakam V. 09.12.2005 30.04.2006
39 Oğuz ŞENLİK  Kaymakam V.  03.07.2006 09.10.2006
40 Esengül KORKMAZ  Kaymakam  02.04.2007 04.08.2010
41 Akın ZOR Kaymakam V. 09.08.2010 31.10.2010
42 Mevlüt ŞEKERCİ Kaymakam V. 01.11.2010 25.03.2011
43 Menderes TOPÇUOĞLU Kaymakam V. 09.04.2011 18.09.2011
44 Eren ARSLAN Kaymakam 23.09.2011 16.08.2012

45   

46      

Abdullah KADIOĞLU

Mustafa İkbal EŞKİ

Kaymakam

Kaymakam

22.08.2012

13.09.2014

12.09.2014

23.03.2015

47       

Enver Hakan ZENGİNCE    

Kaymakam V.      

25.03.2015

05.12.2015

48        Fatih TOPUZ                           Kaymakam V.          07.12.2015          05.03.2016

49        Hülya YAVUZ                          Kaymakam V.          07.03.2016          17.06.2016


Ara


Üyelik


E-mail :
Parola :
  Beni Hatırla
  Parola Hatırlat | Üye Ol
 

Duyurular


  21.10.2014 16:16:00 Valilik Genel Emri
Tüm Duyurular

Anket


Eskipazar´ın sizce en önemli sorunu nedir?

Hava Kirliliği
Alt Yapı
Asfalt
Su
Trafik
Konut

Manşetler


 
       
       

Yönetim


- Kaymakam'ın Özgeçmişi
- Kaymakamlığın Tarihçesi
- Eski Kaymakamlar
- Protokol Listesi
- İlçe Belediyesi
- İl Genel Meclisi Üyeleri
- Muhtarlarımız

Müdürlükler


- İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü
- İlçe Nüfus Müdürlüğü
- İlçe SYDV
- İlçe Özel İdare Müdürlüğü
- İlçe Emniyet Müdürlüğü

Eskipazar


- Tarihi
- Antikkent
- Anıtkabir Taşı
- Değerlerimiz
- Vefat Edenler

Diğer Servisler


- Haberler
- İhaleler
- Fotoğraflar
- Videolar
- İletişim
       
 
Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi